Посібник користувача ПК АВК-5

розміщено в: АВК-5 | 0

Даний «Посібник користувача ПК АВК-5» розроблений інженером-будівельником С. В.Черницьким та акумулює багаторічний досвід автора по застосуванню, навчанню та впровадженню в практику автоматизованої технології випуску кошторисно-ресурсної документації в Україні.

Книга адресована інженерам-кошторисникам будівельних, проектних фірм, служб замовника, контролюючих органів. Вона може використовуватися як для початкового самостійного вивчення програмного комплексу АВК-5, так і для вдосконалення знань із його застосування.

Значна увага приділяється опису технології розробки та застосуванню апарату КП (Комплексних Позицій), який є ефективним засобом підвищення рівня автоматизації складання будівельних кошторисів, відображена технологія передачі та введення кошторисно-ресурсної інформації для інших кошторисних програм, розроблених в Україні.

Відображено взаємодію ПК АВК-5 з бухгалтерськими програмними комплексами з ув’язки цін та витрат ресурсів АВК з відповідними до них товарно-матеріальними цінностями (ТМЦ), вкладеними у справу в поточному звітному періоді.

«Посібник…» складений за принципом «від простого – до складного» і відображає, практично, всі можливості та новинки АВК-5, реалізовані в редакціях 3.1.х. Розробники ПК АВК-5 висловлюють подяку автору «Посібника…» і рекомендують дану книгу користувачам описаного в ній Програмного комплексу.

Посібник є потрібним доповненням до технічної документації АВК-5. Мова доступна і точна.

Посібник підготовлено за сприяння ТОВ «НВФ « АВК-Созидатель »(м. Дніпропетровськ).

2017р. 234 сторінок. Обкладинка м’яка. Мова видання – українська.