ПРОЕКТУВАННЯ

ЛИРА-САПР

Багатофункціональний програмний комплекс ЛІРА-САПР реалізує технологію інформаційного моделювання будинків (BIM) і орієнтований для проектування і розрахунку будівельних і машинобудівних конструкцій різного призначення.

  • Розрахунок виконується на статичні (силові і деформаційні) і динамічні дії.
  • Виконується підбір або перевірка перетинів сталевих та залізобетонних конструкцій.
  • Видаються ескізи робочих креслень КМ і окремих ж.б. елементів.

МОНОМАХ-САПР

призначений для розрахунку і проектування конструкцій будівель з монолітного залізобетону, а також будівель з цегляними стінами.

В процесі роботи проводиться розрахунок будівлі і його окремих частин з формуванням робочих креслень і схем армування конструктивних елементів.

ПК МОНОМАХ-САПР (програма Мономах) незамінний для розрахунку конструкцій житлових і громадських багатоповерхових будівель.

Програмний комплекс надає реальну допомогу при прийнятті проектних рішень, при розробці індивідуальних проектів (в тому числі з вільним плануванням приміщень), при великому обсязі проектних робіт, а також при експертній оцінці виконаних проектів.

ЭСПРИ

містить програми, що дозволяють виконувати комп’ютерні розрахунки досить великого класу приватних завдань проектного, інженерного та дослідницького напрямків в будівництві.

Швидкість і оперативність роботи з ЭСПРИ, дозволяють з успіхом застосовувати його як при створенні остаточної розрахункової моделі конструкції, так і при аналізі результатів її розрахунку, як при експертній оцінці проектів, так і при технічному нагляді за зведенням будівлі.

ЭСПРИ виявляється корисним в безлічі ситуацій, що вимагають аналізу роботи реальних конструкцій, як при їх зведенні, так і при їх реконструкції, як при їх проектуванні, так і при нагляді за їх експлуатацією.

САПФИР-3D

  • Архітектурне проектування багатоповерхових житлових і громадських будівель, споруд довільного призначення, малих форм, котеджів, організація інтер’єрів.
  • Виготовлення проектної документації відповідно до вимог СПДC на стадіях від проектної пропозиції до робочої документації.
  • Формоутворення, просторове моделювання, візуалізація архітектурних форм, об’єктів будівництва.
  • Інженерні та архітектурні експерименти, пошук оптимальних варіантів об’ємних рішень і конструктивних схем.
  • Підготовка аналітичних моделей архітектурних об’єктів для подальшого прочностного розрахунку і аналізу конструкції за методом кінцевих елементів в ПК ЛІРА-САПР.