Семінари “Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2022”

розміщено в: АВК-5, АС-4, АС4 ПИР | 0

Запрошуємо Вас взяти участь у онлайн семінарах,які відбудуться протягом листопада-грудня 2022 року:

“Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2022”.

 

Для участі в семінарах запрошуються фахівці будівельних підприємств, служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об’єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій.

Реєстрація On-Line

Кожен із семінарів присвячено окремому розділу ціноутворення у будівництві.

Семінар №1. «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін».

Розглядатимуться: КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» зі Зміною №1, організація та виконання першочергових робіт з відновлення пошкоджених об’єктів, виконання аналізу цін на будівельні матеріали згідно КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», нові правила розробки ресурсних елементних кошторисних норм, визначення вартості життєвого циклу об’єктів будівництва.

Семінар №2. «Вартість проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Детальний аналіз змін».

Розглядатимуться: Зміни до порядку проектування та експертизи проектної документації в умовах воєнного часу, КНУ «Настанова з визначення вартості проведення робіт з оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності об’єктів будівництва», КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

Семінар №3. «Особливості проведення закупівель будівельних робіт. Закупівлі будівельних робіт в умовах воєнного часу».

Планування закупівель. Особливості підготовки тендерної документації, розгляду тендерних пропозицій та перевірки договірної ціни за результатами аукціону. Контракти (договори підряду) на закупівлю будівельних робіт. Закупівля додаткових будівельних робіт.

Семінар №4. «Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи» ПК АВК-5, ПК АС-4 Будкомплекс.

Семінар складатиметься з короткого огляду змін в нормативно-правовій базі ціноутворення у будівництві та майстер-класу. На майстер-класі провідні фахівці розробників ПК продемонструють нові функції програмного забезпечення і розглянуть практичні задачі.

Тривалість семінарів 4 години.

Форма проведення семінарів ZOOM-трансляція з можливістю задавати запитання доповідачам.

З метою забезпечення якості семінарів кількість учасників обмежено, тому для кожного семінару передбачено кілька повторів по мірі комплектування груп.

Найближчі семінари:

Тема 1. Вартість будівельних робіт – 29 листопада. 10-00 – 14-00
Тема 2. Вартість ПВР – 1 грудня 10-00 – 14-00
Тема 3. Закупівлі у будівництві 6 грудня 10-00 – 14-00 — 13 грудня 10-00 – 14-00
Тема 4. Майстерклас ПК «АВК-5» 8 грудня 10-00 – 14-00 –15 грудня 10-00 – 14-00
Тема 4. Майстерклас ПК «АС-4» – 9 грудня 10-00 – 14-00
Семінар для замовників бюджетної сфери – 14 грудня 10-00 – 14-00

 

В рамках серії також відбудеться окремий безкоштовний семінар «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін» для замовників бюджетної сфери під егідою та за участі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. У безкоштовному семінарі приймають участь представники обласних, районних та міських адміністрацій ОВА за індивідуальними запрошеннями. Для отримання індивідуального запрошення необхідно заповнити спеціальну електронну форму реєстрації.

Мета семінарів:

  • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінару;
  • інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;
  • інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.
Організатори семінарів:
«АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ ПП Скалозуб І.В, м. Одеса
ТОВ «Авкас», м. Харків ТОВ «IT Сервіс», м. Дніпро
ТОВ «АВК Единение», м. Миколаїв ПП «ССБ Електронікс», м Івано-Франківськ
ТОВ «Адмін-Сервіс», м. Київ

 


Координатор семінару: ПП “Будівництво – сучасні технології”

тел. для довідок:  (0342) 545-513, (0342) 70-57-00

E-mail: [email protected]       

Завантажити запрошення

Реєстрація On-Line

 


 Cпеціальна електронна форма реєстрації для бюджетних організацій Реєстрація бюджет On-Line