Конференція для спеціалістів будівельної галузі – 2019

розміщено в: АВК-5, АС-4, АС4 ПИР | 0

Запрошуємо Вас взяти участь в ХV-й загальноукраїнській науково-практичній конференції для керівників і фахівців організацій будівельної і житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів, проектантів:

«Визначення вартості об’єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних  та  ремонтно-будівельних робіт  із застосуванням сучасних технологій. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів – 2019»

3-7 червня 2019 р.,      м. Івано-Франківськ

Для участі  запрошуються фахівці служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об’єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій.

Конференція  буде корисна керівникам, головним інженерам проекту (ГІП), головним архітекторам проекту (ГАП), фахівцям, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою  кошторисів, замовникам, а також інвесторам.

Основні теми доповідей та обговорень:

 1. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, вартості будівельних та проектних робіт, експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.
 2. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”, ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013 “Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва”.
 3. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 “Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво”.
 4. Розрахунок розміру заробітної плати у будівництві.
 5. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об’єктів будівництва, згідно Закону України  від 17.01.2017 № 1817-VIII.
 6. Особливості тендерних процедур на виконання будівельних робіт згідно нового законодавства у системі «Прозорро» та на електронних майданчиках.
 7. Інженер-консультант – права та обов’язки. Міжнародна практика укладання та ведення договорів на виконання робіт у будівництві. Контракти FIDIС в Україні.
 8. Визначення та обґрунтування вартості ресурсів необхідних для виконання будівельних робіт згідно ДСТУ Б Д.1.1-1-2013. Впровадження механiзму збору та аналізу даних про цiну матерiальних ресурсів.
 9. Укрупнені кошторисні норми, укрупнені показники вартості будівництва, об’єкти аналоги. Їх розробка та застосування.
 10. Порядок розробки, погодження та використання iндивiдуальних елементних кошторисних норм та стандартів організації (СОУ) відповідно до останнiх законодавчих та нормативних документiв.
 11. Нові можливості для ефективної роботи спеціалістів-кошторисників: планування, контроль та аналіз прибутковості виконання будівельних робіт; ведення власної бази вартості матеріалів, визначення вартості проектних робіт на всіх стадіях проектування.
 12. Управління вартістю життєвого циклу об’єктів.
 13. Цифрове будівництво та BIM-технології в Україні.
 14. Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи.

Організатори:

 • «АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ
 • ДП Науково-дослідний інститут будівельного виробництва, м. Київ
 • Національна академія державного управління
 • «Інкомсервіс», м. Київ
 • Асоціація експертів будівельної галузі, м. Київ
 • ДерждорНДІ ім. Шульгіна, м. Київ
 • НУ «Львiвська полiтехнiка», м.Львів
 • ПП «ССБ Електронікс», м. Івано-Франківськ

 

Регламент роботи

3-4 червня заїзд учасників
4 червня 10.30 – 12.00 реєстрація учасників
12.00 – 17.00 робота конференції
5 червня 9.30 – 17.00 робота конференції
6 червня 9.30 – 14.00 робота конференції
6-7 червня від’їзд учасників

 

Координатор семінарів: ПП “Будівництво – сучасні технології”

тел. для довідок:  (0342) 777-208, (0342) 54-55-13

E-mail: [email protected]           Сайт: http://mcbct.com.ua

ЗАПРОШЕННЯ