Опитування фахівців будівельної галузі щодо аналізу цін на будівельні матеріали

розміщено в: АВК-5, АС-4, АС4 ПИР | 0

Шановні колеги!

КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» встановлює вимоги щодо аналізу цін на будівельні матеріали. Організація і послідовність його виконання викликає складнощі в учасників будівництва. Мінрегіон працює над проектом Настанови, яка має зняти ці питання.

Розробка ефективного і, по можливості, не складного механізму аналізу поточних ринкових цін потрібує колективної думки професійного, експертного середовища. Тому просимо Вас заповнити електронну анкету опитування щодо постачання матеріально-технічних ресурсів на об’єкти будівництва. Для цього потрібний тільки Ваш професійний досвід.

Всі учасники опитування отримають його результати з узагальненою інформацією по регіонах і Україні в цілому. Таким чином, окрім участі в почесній, спільній, професійній справі Ви отримуєте чудову можливість вивчити досвід колег.

Перейдіть за цим посиланням на електронну анкету і слідкуйте за інструкціями та поясненнями. Кількість заповнених анкет для різних об’єктів будівництва не обмежується.

Присвятіть анкеті пів години зараз, щоб не витрачати дні на аналіз цін в близькому майбутньому.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо змісту чи організації опитування, будь ласка, звертайтеся за вказаними нижче реквізитами:
тел.              0342 705-700, вн. 102
0342 54-55-13
ел. адреса    [email protected]