Семінари “Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2023”

розміщено в: АВК-5, АС-4, АС4 ПИР | 0

Запрошуємо Вас взяти участь у онлайн семінарах,які відбудуться протягом листопада-грудня 2023 року:

“Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2023”.

 

Для участі в семінарах запрошуються фахівці будівельних підприємств, служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об’єднань, промислових підприємств, проєктно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій.

Реєстрація On-Line

Кожен із семінарів присвячено окремому розділу ціноутворення у будівництві.

Семінар №1. «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін».

Будуть розглянуті: КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» зі Змінами №1, №2, №3, організація та виконання першочергових робіт з відновлення пошкоджених об’єктів, виконання аналізу цін на будівельні матеріали згідно КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», нові правила розробки ресурсних елементних кошторисних норм, визначення вартості життєвого циклу об’єктів будівництва.

Семінар №2. «Вартість проєктних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Детальний аналіз змін».

Будуть розглянуті: Зміни до порядку проектування та експертизи проектної документації в умовах воєнного часу, КНУ «Настанова з визначення вартості проведення робіт з оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності об’єктів будівництва», КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

Семінар №3. «Особливості проведення закупівель будівельних робіт. Закупівлі будівельних робіт в умовах воєнного часу».

Будуть розглянуті: Планування закупівель. Особливості підготовки тендерної документації, розгляду тендерних пропозицій та перевірки договірної ціни за результатами аукціону.  Контракти (договори підряду) на закупівлю будівельних робіт. Закупівля додаткових будівельних робіт.

Семінар №4. «Нові можливості кошторисних програмних комплексів. Майстер-класи».

Семінар складатиметься з короткого огляду змін в нормативно-правовій базі ціноутворення у будівництві та майстер-класу. На майстер-класі провідні фахівці розробників ПК продемонструють нові функції програмного забезпечення і розглянуть практичні задачі.

Тривалість семінарів 4 години.

Форма проведення семінарів ZOOM-трансляція з можливістю поставити запитання доповідачам.

З метою забезпечення якості семінарів кількість учасників обмежено, тому для кожного семінару передбачено кілька повторів в міру комплектування груп.

Найближчі семінари:

Вартість ПВР – 16 листопада. 10-00 – 14-00
Вартість будівельних робіт – 20 листопада 10-00 – 14-00
Майстерклас ПК «АВК-5»  – 23 листопада 10-00 – 14-00
Майстерклас ПК «АС-4»  – 24 листопада 10-00 – 14-00
Закупівлі у будівництві  – 29 листопада 10-00 – 14-00
Семінар для замовників бюджетної сфери – 5 грудня 10-00 – 14-00

 

В рамках серії також відбудеться окремий безоплатний семінар «Вартість будівельних робіт. Детальний аналіз змін» для замовників бюджетної сфери під егідою та за участі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. У безоплатному семінарі беруть участь представники обласних, районних та міських адміністрацій ОВА за індивідуальними запрошеннями. Для отримання індивідуального запрошення необхідно заповнити спеціальну електронну форму реєстрації.

Мета семінарів:

  • підвищення рівня кваліфікації спеціалістів за тематикою семінару;
  • інформування інвесторів, замовників, проектувальників, фахівців будівельних та експлуатуючих організацій про нову нормативну базу з проектування, будівництва, контролю виконання та визначення вартості робіт;
  • інформування працівників будівельної, житлово-комунальної галузі, промислових підприємств, бюджетної сфери про новітні методи та технології виконання проектних робіт і будівництва, їх планування, управління та обліку.
Організатори семінарів:
«АВК-Созидатель», м. Дніпропетровськ ПП Скалозуб І.В, м. Одеса
ТОВ «Авкас», м. Харків ТОВ «IT Сервіс», м. Дніпро
ТОВ «АВК Единение», м. Миколаїв ПП «ССБ Електронікс», м Івано-Франківськ
ТОВ «Адмін-Сервіс», м. Київ ПП Растєгаєв С.О., м. Кременчук

 


Координатор семінару: ПП “Будівництво – сучасні технології”

тел. для довідок:  (0342) 545-513, (0342) 70-57-00

E-mail: [email protected]       

Завантажити запрошення

Реєстрація On-Line

 


 Cпеціальна електронна форма реєстрації для бюджетних організацій Реєстрація бюджет On-Line